E-shopy


Vyvinuli sme profesionálne riešenie pre e-shopy, ktoré je vhodné ako pre začínajúcich podnikateľov, tak pre veľké obchodníkov.

Dôležitou súčasťou e-shopu je katalóg produktov napísaný na mieru. Vďaka flexibilnému riešeniu je možné u katalógu nastaviť ľubovoľné množstvo variantov, kategórií, parametrov, cenových hladín či skladových dostupnosťou.  Na webovej stránke je ďalej možné pracovať s rôznymi filtrami či špeciálnymi výpisy produktov, ktoré uľahčujú výber výrobku a následnú kúpu.

Ďalšou súčasťou e-shopu je správa objednávok. Vďaka prehľadnému výpisu a možnosti určovanie stavov slúžia používateľom k rýchlemu vybavovanie objednávok. Pri každej  objednávke je možné nastaviť automatickú emailovú notifikáciu zákazníkovi. Prijatí či stornovania objednávky znamená automatické zníženie či navýšenia skladových zásob.Uľahčenie práce s katalógom a objednávkami zabezpečuje prepojenie na účtovný systém.

Marketingová časť eshopu umožňuje nastavovať rôzne zľavové akcie či zľavy pre verných zákazníkov. Ďalej je možné použiť a nasadiť ďalšie nástroje internetového marketingu od jednoduchého vyplňovanie meta dát až po XML feedy na porovnávače produktov (heureka.sk,hej.sk)

Ak máte záujem o bližšie informácie prosím kontaktujte nás.

Kde nás nájdete