Systém

Naša divízia Webra-system sa sústreďuje na komplexnosť ponúkaných služieb v oblasti informačných technológii a starostlivosti o firemných zákazníkov.

Potrebujete inštalovať optickú, metalickú alebo bezdrôtovú sieť ? Naša firma ponúka komplexné riešenia všetkých spomínaných infraštruktúr, od návrhu a samotnej realizácie až po správu a samotný servis. Cenové ponuky, ktoré Vám naša firma vypracuje majú platnosť 30 dní.

U nás nájdete všetko na jednom mieste, nie sme len inštalatéri, ale najmä odborníci na správu sietí a jej aktívnych, či pasívnych prvkov a tak isto poskytujeme aj správu serverov a iných už hotových infraštruktúr.

Medzi naše výhody patrí efektivita a pružnosť v riešení požiadaviek klienta a k tomu nám napomáha náš vlastný ticket systém, ktorý rozdeľuje úlohy pre našich technikov. Naši technici disponujú optickými zváračkami, meracou technikou ale aj potrebným vybavením, aj pre toho najnáročnejšieho zákazníka.Viac ako 10 rokov skúsenosti a rozhľad je zárukou správnej voľby.

Ak hľadáte firmu s praxou a odbornou prácou, meracou technikou, ale aj potrebným vybavením pre toho najnáročnejšieho zákazníka  neváhajte Nás kontaktovať.

Medzi našich zákazníkov patria firmy ako:

 

 

Kde nás nájdete